פינת היופי של ורדה - למה חשוב לטפח את אזור העיניים העדין? – ג'ייד | מותג האיפור, הטיפוח והבישום

סל קניות

לתשלום מאובטח X

פינת היופי של ורדה - למה חשוב לטפח את אזור העיניים העדין?

פורסם בתאריך 08-07-2021
טיפוח העיניים

העיניים הן החלונות לנשמה, העור סביבן דק ועדין במיוחד. באזור הזה בלוטות החלב או הזעה שנועדו להגן על העור, אינן פועלות, אם נוסיף לזה אלפי מצמוצים בכל יום וגם מחסור בשעות שינה וחשיפה לגורמים אגרסיביים נבין מדוע האזור סביב העיניים מתבגר מהר יותר משאר אזורי הפנים ולכן חשוב מאוד לטפח אותו.

אחת הטעויות הנפוצות היא שימוש במוצר טיפוח לפנים סביב אזור העיניים, גם אם משתמשים במוצר יקר בעל מרכיבים איכותיים אם הוא לא מיועד לאזור העיניים הוא עלול ליצור נזק כיוון שהוא יכול להכביד על העור העדין לא להספג היטב ונוצרים מצברים של שומנים שעם הזמן זקוקים לניקוז וזה לא נעים ופוגם במראה העור מסביב לעיניים.

אז איך להתאים את מוצר העיניים הנכון? ורדה שחף המדריכה הראשית של מותג הביוטי ג'ייד עושה לנו סדר:

חשוב לטפח את אזור העיניים פעמיים ביום גם בבקר וגם בערב. להתחיל עם סרום לעיניים כמו הסרום מסדרת AQUA JOLT של ג'ייד - יש בו ריכוז גבוה יותר של מרכיבים פעילים והוא נותן בוסט של לחות לאזור העיניים, הוא מכיל שני סוגים של חומצות היאלורוניות שפועלות בעומק ועל פני העור. את הסרום מניחים סביב כל העין בצורה של 360 מעלות. והוא מתאים לכל אישה בכל גיל.

לאחר שהכנו את העור מומלץ להתאים קרם עיניים על פי צרכי העור:

קרם עיניים מסדרת אקווה ג'ולט - מיועד לעור צעיר יותר, מדובר בג'ל קרם הטול שומן לעיבוי מאגרי המים בעומק ועל פני העור. המרקם קליל ומושלם לקיץ, מטפל גם בנפיחות באזור שמתחת לעיניים.

קרם עיניים מסדרת הידרה סובלים - עשיר יותר במרקם קרמי - נספג בקלות מהווה בסיס מצויין לאיפור - ההנחה היא בטפיחות בצורת האות C חשוב לא להניח את הקרב קרוב לשקית הדמע כדי לא לחסום אותן.

קרם עיניים מסדרת גולד פרימיום - מעניק גם איכויות של טיפול אנטי-אייג'ינג - הוא ממצק את העור ומעכב הופעת סימני גיל בעור.

קרם עיניים מסדרת אניגמה FX - מעניק אור לאזור העיניים והוא טוב במיוחד כשיש כהויות סביב העיניים בנוסף לקמטוטים. יש בו מכשיר עיסוי שבנוי בילד אין - מוציאים טיפונת מתחת לעין ומעסים את אזור העיניים לפחות שלוש פעמים, לא להיבהל מהגוון האפור של המוצר המרכיבים שלו נועדו להאיר את אזור העיניים. העיסוי בשילוב הרכיבים הפעילים מגבירים את המקירו סירקולציה לשימוש בבקר ובערב.

 

You are our favorite

THISISGADE#

שתפי את הלוק שלך עם gade_israel@ ותישארי תמיד מעודכנת

שלום לך!

הצטרפי לרשימת הדיוור שלנו