פינת היופי של ורדה - מסקרה ואייליינר, שילוב מנצח שהוא חובה בכל תיק איפ – ג'ייד | מותג האיפור, הטיפוח והבישום

סל קניות

לתשלום מאובטח X

פינת היופי של ורדה - מסקרה ואייליינר, שילוב מנצח שהוא חובה בכל תיק איפור

פורסם בתאריך 15-02-2022
פינת היופי של ורדה - מסקרה ואייליינר, שילוב מנצח שהוא חובה בכל תיק איפור
העיניים הן כלי הביטוי העמוק ביותר. המבט שלך יכול להיות עוצמתי וכובש, רך ועדין או חושני ונחוש. איפור נכון יכול לשנות את המבט, את הגישה וגם את הלוק בקלות ובמהירות, בעיקר בימים בהם המסכות עדיין מלוות אותנו בכל מקום איפור העיניים הופך לחשוב אפילו עוד יותר.
ורדה שחף המדריכה הראשית של ג'ייד, בשילוב הדגמות של אמן האיפור ירין שחף מהאולפן מדגימים את השילוב העוצמתי והמנצח של מסקרה ווייבלאש (WAVELASH) ואייליינר לונגיביטי (LONGEVITY) שהם מוצרי חובה בכל תיק איפור.

 

אייליינר לונגיביטי הושק לפני מספר חודשים וכבר הפך לאחד מהמוצרים המדוברים ביותר של ג'ייד. היתרון שלו הוא המברשת הדקיקה שמאפשרת שליטה מוחלטת בשרטוט הקו ואפשרות לבחור באיזה עובי רוצים לעשות אותו. יתרון נוסף של המוצר הוא הגוון השחור העמוק והעובדה שהוא עמיד במים ונשאר על הפנים בלי לדהות או להימרח למשך שעות רבות. אם העיניים קצת נפולות הטיפ של ורדה הוא לצייר "כנף" בקצה הגבוה של העין, להכנס פנימה בעובי שרוצים ופשוט לצבוע את העובי הרצוי. האייליינר מתאים ומומלץ לכל אחת וחשוב להתאים את עובי וסגנון הקו למבנה העין, לאישיות או למידת הדרמה המבוקשת.

 

מסקרה היא המוצר שמדגיש את המבט הכי מהר שאפשר ומסקרה ווייבלאש החדשה של ג'ייד עושה את העבודה במהירות ובפשטות בזכות מברשת היברידית מעוצבת המתוכננת בצורה מאוד מתוחכמת כדי לתת את המענה המושלם לאיפור הריסים. השימוש בה קצת שונה משימוש במסקרות אחרות בזכות הכתר שיש בקצה המסקרה. אפשר להדגיש ולחזק את הפרדת הריסים וגם להגיע לריסים הקטנות ביותר. במברשת עצמה יש חלק שהוא ללא זיפים וממנו מתחילים כדי להניח את הצבע השחור על הריסים ומסובבים כדי ליצור את האפקט הדרוש. השילוב המנצח בין שני המוצרים הפשטות והמהירות של השימוש והתוצאה הסופית יוצרת מראה מרהיב ומרשים לכל היום.

 

סרטון חובה לכל מתאפרת! טיפים מדהימים של ורדה, המדריכה הראשית של ג'ייד, לשימוש באייליינר ומסקרה בצורה מקצועית, מלווים במדריך המצולם שיצר המאסטר לאיפור - ירין שחף:

 

You are our favorite

THISISGADE#

שתפי את הלוק שלך עם gade_israel@ ותישארי תמיד מעודכנת

שלום לך!

הצטרפי לרשימת הדיוור שלנו