פינת היופי של ורדה: נוירו – קוסמטיקה בסדרת הטיפוח SENSE 6 – ג'ייד | מותג האיפור, הטיפוח והבישום

סל קניות

לתשלום מאובטח X

פינת היופי של ורדה: נוירו – קוסמטיקה בסדרת הטיפוח SENSE 6

פורסם בתאריך 14-11-2022
פינת היופי של ורדה: נוירו – קוסמטיקה בסדרת הטיפוח SENSE 6

ורדה שחף, מנהלת ההדרכה של ג'ייד, התארחה אצל גליה תורן חן במילון היופי והסבירה על סדרת SENSE 6 החדשנית של ג'ייד – סדרת טיפוח שפותחה בהשראת מדע הנוירו – קוסמטיקה: המערכת העצבית של העור שמעבירה מסרים בין התאים.

בפיתוח סדרת SENSE 6 נעשה שימוש בטכנולוגיה החדשה ביותר שנקראת i-TALK TECHNOLOGY על מנת לשפר את התקשורת הבין תאית. הסדרה מכילה רכיב מאוד חדשני שתפקידו להגן על הקולטנים שבעור כדי שהתקשורת בין התאים תהיה טובה יותר, נכונה ומדויקת.

 

הידעתם? הוכח במחקר קליני שנעשה על מתנדבות עם עור בוגר שהשימוש במרכיב הפעיל שקיים בסדרה מראה שיפור של עד 85% בנפח הקמטים והקמטוטים (אחרי 28 ימי שימוש במוצרי הסדרה) וזו נחשבת לתוצאה מדהימה! הקמטים אמנם לא נעלמים, אך הם פחות מודגשים, מתעדנים ומתמלאים. עור מטופל = עור שמביא תוצאה

 

מוצרי הסדרה: 

SENSE 6 ADVANCED REJUVENATING SERUM

סרום מרוכז במיוחד לטיפול ממוקד בסימני הגיל והבהרת העור. סרום אנטי-אייג'ינג לטיפול מרוכז בסימני הגיל, בעל מרקם מלטף במגע משי קליל, אשר מתאים לכל סוגי העור. בזכותו העור נראה חלק יותר, מוצק בעל גוון אחיד ומלא חיוניות.

 

SENSE 6 ADVANCED REVITALIZING CREAM

קרם אנטי-אייג'ינג מתקדם עם טכנולוגיית iTALK המאריך את תוחלת החיים התאית מפחית את מראה הקמטים ומשפר את גמישות ומוצקות העור באופן נראה לעין. השימוש בו מעניק שיפור משמעותי ונראה לעין במראה העור, עומק הקמטים מצטמצם ועור הפנים נראה חלק, מוצק קורן ובריא. מתאים בעיקר לעור יבש.

 

 

ורדה שחף מסבירה בצורה מרתקת על יתרונות סדרת הטיפוח SENSE 6 ומה זה בעצם נוירו – קוסמטיקה כאן בסרטון בערוץ היוטוב שלנו

You are our favorite

THISISGADE#

שתפי את הלוק שלך עם gade_israel@ ותישארי תמיד מעודכנת

שלום לך!

הצטרפי לרשימת הדיוור שלנו