פינת היופי של ורדה: כל הדרכים לעיצוב גבות מושלמות ברגע – ג'ייד | מותג האיפור, הטיפוח והבישום

סל קניות

לתשלום מאובטח X

פינת היופי של ורדה: כל הדרכים לעיצוב גבות מושלמות ברגע

פורסם בתאריך 19-03-2023
פינת היופי של ורדה: כל הדרכים לעיצוב גבות מושלמות ברגע

הנושא הכי חם בעולם היופי כרגע הוא עיצוב הגבות. הגבות הפכו לטרנד משמעותי ומרכזי אשר משנה את כל מבנה הפנים.

גם ללא איפור נוסף, כאשר הגבות שלך מלאות ומושלמות, כל מבנה הפנים משתנה כתוצאה מבניה נכונה של הגבות ולכן עיצובן הוא שלב קריטי ובסיסי באיפור.

מוצרי הגבות של ג'ייד בנויים כך שהם מתאימים גם למישהי שיש גבות מלאות, גם למישהי שיש גבות דלילות וגם למי שמעוניינת לשנות את צורת הגבות לגמרי.

כל אחת מאתנו התברכה בגבות שונות לחלוטין ולכן ורדה שחף, מנהלת ההדרכה שלנו, מסבירה כיצד להתאים את מוצר הגבות הנכון לצורת הפנים וכן לדרישות הספציפיות שלנו.

 

הידעת?

  • לעיצוב הגבה בצורה נוחה ומדויקת מומלץ למשל להשתמש במברשת זוויתית ANGLED EYE DEFINER BRUSH #09
  • טבלי מברשת שטוחה במעט קונסילר IDYLLIC EXTREME COVER CONCEALER והגדירי את גבולות הגבה מלמטה ומלמעלה ליצירת מראה גבות מקצועי ומושלם
  • מומלץ להשתמש במסקרת הגבות BROWITY FIBER BROW GEL  בגוון הטבעי המתאים לך, במידה ויש לך גבות דלילות ובכך השיגי 2 מטרות: גם מילוי הגבה וגם קיבוע המילוי.
  • השתמשי בגוון השקוף של BROWITY SHAPING BROW FIXER במידה ובורכת בגבות מלאות באופן טבעי לסירוק וסידור הגבה ולקיבוע מוחלט של שיער הגבה. עיצוב הגבות יישמר לאורך שעות ושיער הגבה לא יזוז כל היום.

 

 

מוצרי קולקציית הגבות של ג'ייד:

 

IDYLLIC POWDER EYE BROW PENCIL – למי שכן יש גבות וזקוקה בעיקר לסידור ואולי קצת מילוי, מומלץ לסרק את הגבות קודם כל למעלה בעזרת צד המוצר הכולל מברשת ואז בעזרת הצד השני הכולל עפרון – למלא את החללים שבגבה. לאחר מכן שוב לסרק את הגבה עם המברשת ובכך אנו מטמיעות את הצבע, כך שלא יהיה בולט מדי.

 

VELVETEEN BROW BUILER – למי שאין גבות / גבות דלילות במיוחד, המוצר הזה יתאים מאוד. מצדו האחד ישנו עפרון זוויתי ומצדו השני יש צללית. העפרון מעצב את צורת הגבה החיצונית קודם כל ולאחר מכן הצללית ממלאת את הגבה ומטמיעה את הגוון שיצרנו ובכך אנו ניצור מראה מלא וטבעי.

 

BASICS BROW POWDER PALETTE – המוצר האולטימטיבי ליצירת גבות! ערכת צלליות קומפקטית לעיצוב גבות. עם הגוון האמצעי אנו נמלא את הגבות כנגד הכיוון שלהן ועם הגוון הכהה אנו נמלא את הגבות בשרטוט קווים טבעיים. עם הגוון הבהיר נעבור על כל הגבה המשורטטת, על מנת לקבע את הפעולות ובו זמנית נהפוך את העיצוב לעמיד במיוחד.

 

 

כדי לראות את הדגמות השימוש במוצרי הגבות של ג'ייד בצורה נכונה, עיצוב הגבות כמו מאפרת מקצועית וכדי לקבל את כל הסודות השמורים של המאפרים בתחום הגבות, הכנסו לסרטון בערוץ היוטיוב שלנו וצפו בפינתה של ורדה בנושא 
 
ושתמיד תזכו לקשתות מושלמות!

You are our favorite

THISISGADE#

שתפי את הלוק שלך עם gade_israel@ ותישארי תמיד מעודכנת

שלום לך!

הצטרפי לרשימת הדיוור שלנו