מסקרה EXTENTIC – ג'ייד | מותג האיפור, הטיפוח והבישום

סל קניות

לתשלום מאובטח X

מסקרה EXTENTIC

פורסם בתאריך 17-08-2019
מסקרה EXTENTIC

EXTENTIC - LENGTHENING & DEFINING MASCARA

מסקרה המאריכה ומדגישה את הריסים ומעניקה להם אורך ונפח מרשימים למראה רב מימדי הנשאר עד 10 שעות. 

מברשת חדשנית עם סיבי אלסטומר EOS להפרדה מדויקת של הריסים.
ויטמינים נוגדי חמצון בשילוב שעוות טבעיות ופיגמנט שחור עמוק עוטפים בגמישות את הריסים, מרימים ומאריכים אותם ומעניקים להם נפח ועומק. 

נהוג לומר שהעיניים הן הראי לנפש, והמסקרה היא זו שעושה לך עיניים. היא ממסגרת את הריסים, מעצימה את המבט ומוסיפה לו סטייל וגלאם. די להתבונן בזוג עיניים לפני ואחרי השימוש במסקרה, כדי להרגיש את ההבדל הגדול. היא הופכת ריסים בהירים, קצרים או מרווחים למניפה יפיפייה ומבט יומיומי לעפעוף מצועף רב משמעות בנוסח כוכבות הוליווד.

מסקרה EXTENTIC מאריכה ומדגישה את הריסים, עוצבה במטרה לתת פתרון אוניברסלי לכל אותן נשים שמחפשות את "האחת". המסקרה עמידה ונוחה לשימוש ומאפשרת יצירת מגוון מראות החל ממראה יומיומי מתוחכם ועד דרמטי וסקסי. היא משלבת בין טכנולוגיה חדשנית לנוחות מקסימלית, עמידה עד 10 שעות, ומעניקה לריסים אורך ונפח מרשימים תוך הפרדתם והדגשתם, כדי ליצור מראה פנורמי רב ממדי.

EXTENTIC – מברשת חדשנית עם סיבים חזקים להפרדה והדגשה יוצאי דופן

סיבי המברשת נוצרו כדי לתת פתרון פשוט, מהיר ונוח לכל אישה. המברשת משלבת סיבי אלסטומר EOS עם סיבים חזקים להפרדה והדגשה מדויקת של כל ריס וריס, מאריכה ומעגלת כל ריס ומעוצבת בצורה המאפשרת לסרק בקלות את הריסים מהבסיס ליצירת מראה כובש ומהפנט וצביעה מושלמת מהשורש ועד לקצה. 

EXTENTIC – פורמולה ייחודית

המרקם הקרמי, הגמיש והמבריק מכיל ויטמינים נוגדי חמצון בשילוב שעוות טבעיות ופיגמנט שחור עמוק ועוצמתי, שיוצרים מעטה גמיש, קליל ונטול גושים סביב הריסים, מרימים ומאריכים אותם ומעניקים להם נפח ועומק למראה עוצמתי. 

You are our favorite

THISISGADE#

שתפי את הלוק שלך עם gade_israel@ ותישארי תמיד מעודכנת

שלום לך!

הצטרפי לרשימת הדיוור שלנו