מסקרה ENIGMAGE – ג'ייד | מותג האיפור, הטיפוח והבישום

סל קניות

לתשלום מאובטח X

מסקרה ENIGMAGE

פורסם בתאריך 09-04-2019
מסקרה ג'ייד

ENIGMAGE - PANORAMIC LIFTING MASCARA

מסקרה עם אפקט הפעולה המשולשת - מעבה, מפרידה ומאריכה את הריסים לנפח פנורמי מרהיב.

מעניקה נפח מרשים ומרימה את הריסים לאפקט פנורמי
בעלת מברשת גמישה של 360° בעיצוב תלת ממדי עם זיפים רכים באורכים שונים למראה ריסים ארוכים במשיכה אחת
עשירה בפיגמנט רב ממדי המעניק צבע שחור עוצמתי לקבלת מבט מהפנט ורב עוצמה
 

מסקרה טובה היא המפתח למעבר ממראה יומיומי ופשוט למראה זוהר ומתוחכם, היא פשוטה לשימוש, אינה דורשת ידע או ניסיון והתוצאות מידיות ונראות לעין.

85% מהנשים בישראל משתמשות במסקרה על בסיס יום יומי, עובדה זו הופכת אותה לאחד ממוצרי ה MUST HAVE בכל תיק איפור.

 

ENIGMAGE, תוצאה של שיתוף פעולה בין מעבדות ג'ייד בארץ וצוות מומחים מאיטליה. העבודה המשותפת הובילה לפיתוח מסקרה עם נוסחה ייחודית, בעלת מברשת חדשנית וגמישה בעיצוב תלת ממדי המעניקה לריסים נפח, מפרידה, מאריכה ומגדירה אותם לאפקט פנורמי מרהיב במהירות וללא מאמץ.

ENIGMAGE – מברשת ארגונומית חדשנית

מסקרה אניגמאז' מציגה מברשת ארגונומית גמישה של 360° בעלת צורה לא טיפוסית, שאינה אחידה.  העיצוב התלת ממדי משלב זיפים רכים באורכים שונים המיטיבים את האיכות והדיוק של המריחה. המברשת נוחה לשימוש, וצורתה הארגונומית מתאימה לצורה הטבעית של העין ומעניקה נפח מרבי במשיכה אחת. הצד הקעור של המברשת הוא בעל זיפים קצרים וגמישים המגיעים גם לריסים הקטנים והדקים ביותר ומעגלים אותם כלפי מעלה. הצד הקמור הוא בעל זיפים רכים במיוחד המפזרים על הריסים כמות צבע אופטימלית, מסרקים, מרימים ומאריכים אותם ליצירת אפקט פנורמי. קצה המברשת מעוגל עם זיפים ארוכים המדגישים, מפרידים ומגדירים את הריסים.

ENIGMAGE – פורמולה ייחודית

הנוסחה המתקדמת, מועשרת בקומפלקס Hairdensyl עם תמציות דבש וקולגן ממקור ימי, מקנה הזנה עמוקה, הגנה ומעודדת את צמיחת הריסים. המסקרה עמידה, אינה מכתימה ומכילה פיגמנט שחור רב ממדי המעניק צבע שחור עוצמתי, הנבנה בשכבות לריסים בעלי נפח, ללא גושים. תערובת של שעוות רכות עוטפת כל ריס וריס ומעניקה נפח מיידי, בשילוב עם רכיבי טיפוח המגנים על גמישות הריסים.

 

You are our favorite

THISISGADE#

שתפי את הלוק שלך עם gade_israel@ ותישארי תמיד מעודכנת

שלום לך!

הצטרפי לרשימת הדיוור שלנו